•• Voor als het echt schoon moet zijn ••

contact

Jubileumboek | Arnhemse Boys Schuytgraaf | Schoonmaakbedrijf Hofs | Ome Joops Tour

Jubileumboek | Arnhemse Boys Schuytgraaf | Schoonmaakbedrijf Hofs | Ome Joops Tour

We zijn als ouders van onze voetballende dochter, sponsor met Schoonmaakbedrijf Hofs en als vrijwilliger nauw betrokken bij de voetbalvereniging Arnhemse Boys Schuytgraaf. In 2019 bestaat de club 100 jaar. Ter gelegenheid van dit jubileum word er een jubileumboek uitgebracht waar wij samen met vele andere vrijwilligers al een lange periode aan werken en het resultaat kan ik u zeggen gaat heel mooi worden. Indien u als bedrijf een advertentie wilt plaatsen in het jubileumboek, kunt u bij ons terecht, Patricia en Raymond Hofs van Schoonmaakbedrijf Hofs uit Arnhem of bij de vereniging ook bekende lid en vrijwilliger, Bob Dekkers, die de hele layout van het boek heeft ontworpen. Bij dit bericht ziet u enkele foto's met voorbeelden van advertenties. Er is voor elk budget een advertentie beschikbaar. Zo kunt u bij ons voor een 1/12 , 1/6 , 1/3, 2/3 en een hele pagina terecht. De hoofdfoto bij dit nieuwsbericht is een voorbeeld hoe de kaft van het boek er ongeveer uit gaat zien. Het boek zal zo rond de 130 pagina's bevatten.

De volledige uitleg over het boek kunt u hier onder dit bericht lezen. Dit is ook het officiele bericht wat de verenging naar buiten heeft gebracht via de website van Arnhemse Boys, Linkedin, Facebook en Twitter.

 

Op 19 juni 2019 bestaat v.v. Arnhemse boys Schuytgraaf 100 jaar.

Een bijzonder moment voor onze vereniging.

Ter ere van ons jubileum geven we in juni 2019 een speciaal jubileumboek uit, dat volledig door vrijwilligers is samengesteld en vormgegeven.

UNIEK NASLAGWSERK VOOR IN UW KAST

De samenstellers hebben een jaar lang hard gewerkt om historisch materiaal te verzamelen uit alle hoeken en gaten. Zo zijn bijzondere en onbekende verhalen uitgediept, opschreven en opnieuw tot leven gebracht.

Al deze noeste arbeid heeft geresulteerd in een jubileumboek met meer dan 100 pagina’s aan uniek (foto)materiaal over de roemrijke historie van onze vereniging. Van de oprichting in 1919 in Arnhem Noord tot de bloeiende vereniging die we anno 2019 zijn in Arnhem Zuid/Schuytgraaf

Dit unieke naslagwerk mag natuurlijk niet ontbreken in de kast bij nieuwe leden, oud leden, vrijwilligers en verder iedereen die betrokken is bij onze vereniging.

U bestelt het jubileumboek al voor € 12,50 via jubileumboek@arnhemseboys.nl

GOEDE DOEL

Van de opbrengst gaat € 2,50 per verkocht boek naar een lokaal goede doel. De jubileumcommissie heeft gekozen voor Ome Joops Tour (www.omejoopstour.nl). Een Arnhemse vrijwilligersorganisatie die kinderen uit minder bedeelde gezinnen in de leeftijdscategorie van 10 t/m 12 jaar jaarlijks een vakantiemogelijkheid biedt.

NOG VRAGEN OF WILT U ADVERTEREN?

Heeft u nog vragen of bent u bijvoorbeeld geïnteresseerd om te adverteren in het boek, neemt u dan contact met ons op via jubileum2019@arnhemseboys.nl

 

Bij deze willen wij van Schoonmaakbedrijf Hofs de adverteerders bedanken die al een advertentie hebben geplaats in het Jubileumboek. De volgende bedrijven hebben al een advertentie toe gezegd waar door het boek mogelijk word gemaakt :

ATM Telesignaal - BEMA Auto Recycling BV - J & E Reinigingsproducten - OVK Webdesign - Klompmaker BV - CEVESIN - Recreatiepark Klarenbeek - Schoonmaakbedrijf Hofs - Administratiekantoor Tolhuisen - Cruisinc - Arjolux - Schuring Logistic Service - 360Veiligheid - SVEKA - Promosign - Van de Pol - Maxxprint - Verzuimconsulent

Naar het overzicht

Offerte aanvragen?

Belangstelling voor:
Schoonmaak
Glasbewassing
Trappenhuis
Appartementen
Vloeronderhoud
Sanitaire Voorzieningen
Vacatures
Anders:
  • Home
  • Nieuws
  • Jubileumboek | Arnhemse Boys Schuytgraaf | Schoonmaakbedrijf Hofs | Ome Joops Tour